Vil du reagere på denne meddelelse? Tilmeld dig forummet med et par klik eller log ind for at fortsætte.

Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!!

 :: NFL1964

Go down

STEM PÅ DEN SYGESTE!!!

Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap17%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap17%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap17%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap33%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap0%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap0%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap0%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap0%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_lcap16%Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Vote_rcap 16% 
[ 1 ]
 
Totale stemmer : 6
 
 

Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!! Empty Syge ting - Week 8 - STEM PÅ DEN SYGESTE!!!

Indlæg  VHS Man Okt 29, 2012 11:00 am

Slappers vælger den rigtige quarterback. Sygt!

Denvers offensiv. Hvordan kan Hotheads stinke med to af dem på sit hold?

Jamaal Charles 1,5 point. Fyr ham, Bagge!!!

Shitpushers 63,5 point. Fyr dig selv, Bagge!!!

Potente Vets anført af The Gronk: 146,5 point!

Stafford 37 point. Hvor mange fik Calvin???

Roosters double digits på 6 af 7 offensive spillere!

Vallensbæksejr over Albertslund. Ja, Oldies er flyttet til Vallensbæk!

Blackbirds taber igen - trods drømmestart med Doug Martin. Hasse er sur!






VHS

Antal indlæg : 1002
Join date : 13/08/08

Tilbage til toppen Go down

Tilbage til toppen

- Lignende emner

 :: NFL1964

 
Forumtilladelser:
Du kan ikke besvare indlæg i dette forum